Zgierz
Łódź

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 603 456 355

cambridge

Kursy

 
 
 
 • Kursy dla dzieci i młodzieży +

  Kursy dla dzieci i młodzieży prowadzone są na 7 poziomach zaawansowania. Klasyfikacja do grupy odbywa się na podstawie testu wstępnego i rozmowy. Rozpiętość wiekowa w grupach dziecięcych i młodzieżowych nie jest większa niż dwa lata.

  Kontrola postępów w trakcie roku odbywa się za pomocą testów po każdej przerobionej partii materiału, a także semestralnie. Duży nacisk kładziemy na naukę słownictwa. Oceny i krótka charakterystyka umiejętności ucznia przekazywana jest rodzicom dwa razy w roku.

  Dla słuchaczy w wieku 9-14 lat organizujemy kilkuetapowy konkurs językowy. Ma on na celu zwiększyć motywację dzieci do pracy, a także powoli przygotowywać do systemu egzaminacyjnego obowiązującego już od gimnazjum. Dla uczniów kończących gimnazjum prowadzimy kurs pod kątem egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego.

 • Kursy przygotowujące do matury +

  Kursy przygotowujące do matury przeznaczone są dla osób przystępujących do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym.

  Proponujemy trzy rodzaje kursów:

   kurs przygotowujący do poziomu podstawowego,
   kurs przygotowujący do egzaminu na poziomie rozszerzonym,
   kurs dla tych, którzy mają przed sobą dwa lata do matury.

  Podczas zajęć maturzyści mogą usystematyzować swoją wiedzę, uzupełnić braki a także poznać strategie egzaminacyjne. Przeprowadzamy też egzaminy próbne.

  Wszyscy lektorzy prowadzący grupy maturalne mają odbyte szkolenia z zakresu matury ustnej i pisemnej na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

 • Kursy egzaminacyjne +

  Szkoła Języków Obcych „WALK” prowadzi kursy przygotowujące do egzaminów FCE i CAE organizowanych przez British Council. Są to znane i uznawane na całym świecie certyfikaty świadczące o znajomości języka angielskiego. Bardzo często udział w zajęciach przygotowujących do egzaminu jest naturalną konsekwencją uczęszczania na nasze zajęcia w latach poprzednich. Podczas zajęć nasi słuchacze mogą usystematyzować swoją znajomość języka, poznać techniki egzaminacyjne (to konieczność!) oraz doskonalić się we wszystkich sprawnościach językowych. W ramach kursu organizowany jest bezpłatny egzamin próbny składający się z części pisemnej, słuchowej i ustnej.

  www.britishcouncil.org

 • Zajęcia indywidualne +

  Dla osób, które nie lubią uczyć się w grupie lub praca nie pozwala im dostosować się do stałego układu zajęć proponujemy kurs indywidualny.

  Na podstawie rozmowy z klientem ustalamy intensywność i godziny zajęć, a także dobieramy odpowiednie materiały. Czas trwania kursu uzależniony jest od poziomu i chęci słuchacza.

  Zajęcia mogą mieć charakter krótkiego szkolenia np. dwumiesięcznego, ale mogą trwać również cały rok.

 • 1
Pewna Szkoła