Zgierz
Łódź

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 603 456 355

cambridge

O nas

Serdecznie witam w Szkole Języków Obcych „Walk”, którą prowadzę od 1993 roku, dla wszystkich osób (dzieci, młodzieży i dorosłych), które chcą poznać języki obce, pogłębić swoją wiedzę, a także spędzić niezapomniane chwile w miłym towarzystwie.

Stosujemy sprawdzone metody nauczania. Pracujemy w oparciu o metodę komunikacyjną (communicative approach), która zakłada aktywne używanie języka już od pierwszych lekcji i pozwala na równomierny rozwój wszystkich sprawności językowych. Dzięki pracy w małych grupach (od 5 do 9 osób) jesteśmy w stanie zadbać o postępy każdego ucznia.

Najważniejszym filarem naszej szkoły jest nasza kadra lektorska. Wszyscy nauczyciele to absolwenci filologii angielskiej, z przygotowaniem metodycznym i dużym zaangażowaniem w pracę, bez czego nigdy nie pozyska się sympatii grupy i nie stworzy się atmosfery, w której nauka staje się prawdziwą przyjemnością.

Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Specjalizujemy się w kursach przygotowujących do matury, egzaminu gimnazjalnego oraz egzaminów typu Cambridge (FCE, CAE).

Kursy dla najmłodszych (6-10 lat) to połączenie zabawy z nauką, piosenki, teatrzyki, konkursy itp.

Mam nadzieję, że nasza oferta zainteresuje Państwa. Jeśli nasuną się Państwu jakiekolwiek pytania lub uwagi proszę o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną.

Magdalena Ronowska

Pewna Szkoła